Spelrätter till salu

Är du intresserad av att sälja en spelrätt så kontakta kansliet. Vill du köpa en spelrätt så ta kontakt med säljarna i listan.

Sälja?
Du som vill sälja en spelrätt fyller i formuläret som du hittar här så lägger kansliet ut ditt säljuppdrag på denna spelrättsbörs.
När du sålt din spelrätt tar du kontakt med kansliet så tas ditt säljuppdrag bort.

Köpa?
Ta kontakt med någon av säljarna nedan för köp av spelrätt. Det krävs spelrätt för medlemskap på 18-hålsbanan Vallen.Affären med spelrätter gör köparen och säljaren upp sinsemellan utan inblandning från klubben. Medlemsansökan sänds till kansliet för godkännande.

Hyra?
Det finns möjlighet att hyra en spelrätt för ett år.

Regler.

Regler för spelrätter finns hittar du i filen nedan.


Spelrätter till salu.

NAMN TELEFON   E-POST PRIS
Olof Paulsson 0708-633786   olof.paulsson@regionhalland.se 400 kr
Marie Paulsson 0730-418293   marie.paulsson@regionhalland.se 400 kr
Barbro Andersson 0705.134188, 0430-25403   barbro.ee.andersson@telia.com 1.000 kr
Bengt Sandén 0736-707642   bengt.sanden@hotmail.com 1.000 kr
Johan Asplund 0704-228722   redovisaren@gmail.com 1.000 kr
Lars Dahlberg 0705-612550   ninni_dahlberg@yahoo.se 2 st á 900 kr
Lena Hedenberg      lm_hedenberg@hotmail.com 1.000 kr
Marie Roy 0707-928131   marie.roy@telia.com 2 st á 1.000 kr
Hans Pettersson 0702-273285   h.y.pettersson@hotmail.com 1.000 kr
Martin Carlsson 0738-358756   martin.carlsson@accesia.se 900 kr
Peter Wåhlstedt 0708-280207   peter.walstedt@gmail.com 900 kr
Kenneth Petersson 0706-953561   kenneth@outlook.com 900 kr
Ulf Karlberg 0708-735899   uskarlberg@me.com 2 st á 900 kr
Leif Horn 0705-829250   leif.horn@telia.com 500 kr
Ingrid Börjesson 0723-252377   lennartpingrid@gmail.com 500 kr
Håkan Gustavsson 0702-030438     500 kr
Peter Olausson 0702-421114   polausson35@gmail.com 300 kr
Håkan Holm 0702-903835   heh.holm@gmail.com 400 kr
Ulf Rasmusson 0430-20877   us.rasmussen@telia.com 400 kr