Spelrätter till salu

Är du intresserad av att sälja en spelrätt så kontakta kansliet. Vill du köpa en spelrätt så ta kontakt med säljarna i listan.

Sälja?
Du som vill sälja en spelrätt fyller i formuläret som du hittar här så lägger kansliet ut ditt säljuppdrag på denna spelrättsbörs.
När du sålt din spelrätt tar du kontakt med kansliet så tas ditt säljuppdrag bort.

Köpa?
Ta kontakt med någon av säljarna nedan för köp av spelrätt. Det krävs spelrätt för medlemskap på 18-hålsbanan Vallen.Affären med spelrätter gör köparen och säljaren upp sinsemellan utan inblandning från klubben. Medlemsansökan sänds till kansliet för godkännande.

Hyra?
Det finns möjlighet att hyra en spelrätt för ett år.

Regler.

Regler för spelrätter finns hittar du i filen nedan.


Spelrätter till salu.

NAMN TELEFON   E-POST PRIS
Siri Martinsson 0739-861800   siri.martinsson@telia.com 1.000 kr
Fredrik Tjernström 0730-790900   fredrik.tjernstrom@med.lu.se 1.000 kr
Christine De Salvatore 0705-723031   christine.de@telia.com 1.000 kr
Ulf Hofve 0702-005714   ulf.hofve@edu.laholm.se 1.000 kr
Lars Lindén 0431-75165   lars-ulla@hotmail.com 800 kr
Åke Johansson 0738-767183       200 kr
Uno Håkansson 070-2451052   uno.hakansson@surfia.nu 2 st á 1.000 kr
Ingmar Gunnarsson      kringu@hotmail.com 800 kr
Markus Hinterlechner 0703 656597   markus.hinterlechner@willabgarden.se 500 kr
Kristofer Bergvall  0704-800211   kb@salinity.com 500 kr
Ann-Mari Aidemark 0704-938137   amai@telia.com 700 kr
Östen Innala 0705-765490   osten.innala@comhem.se 700 kr
Birgitta Andersson 0430-71779   birgitta.andersson@inkorgen.se 700 kr
John Nilsson 0723-161397   john-nilsson@live.se 500 kr
Sabina Gunnarsson      sabina.gunnarsson@gmail.com 500 kr
Håkan Karlberg 0706-042041   karlberg.hakan@telia.com 750 kr
Ann-Christin Extor 0430-20588   skummeslov21@hotmail.com 700 kr
Ingvar Nyström 0705 647405   ingvar.nystrom@live.se 500 kr
Anders Trydell 0769-416850   anders@trydell.net 500 kr
Jesper Andersson 0730-370900   jesper333@icloud.com  400 kr
Sofie Axelsson 0764-253604   sofiemaxelsson@outloock.com 500 kr
Bengt Sturesson 0701-609090   bengt@mellbystrand.nu 500 kr
Christer Bengtsson 0708-880497   christer.bengtsson@hotmail.com 500 kr
Gunnar Eliasson 0705-278420   gunnar.eliasson@telia.com 400 kr
Siv Berggren 0705-931160   svenberggren@swipnet.se 300 kr
Lena Hurtsen 0705-125222   lena.hurtsen@gmail.com 300 kr
         
Laholms GK 0430-306 01 (val 2)   kansli@laholmsgk.se 1.000 kr