Spelrätter till salu

Är du intresserad av att sälja en spelrätt så kontakta kansliet. Vill du köpa en spelrätt så ta kontakt med säljarna i listan.

Sälja?
Du som vill sälja en spelrätt fyller i formuläret som du hittar här, så lägger kansliet ut ditt säljuppdrag på denna spelrättsbörs. När du har sålt din spelrätt tar du kontakt med kansliet så tas ditt säljuppdrag bort.

Köpa?
Ta kontakt med någon av säljarna nedan för köp av spelrätt. Det krävs spelrätt för medlemskap på 18-hålsbanan Vallen. Transaktionen med spelrätter gör köparen och säljaren upp sinsemellan utan inblandning från klubben. Medlemsansökan sänds till kansliet för godkännande.

Hyra?
Det finns möjlighet att hyra en spelrätt för ett år.

Regler.

Regler för spelrätter finns hittar du i filen nedan.


Spelrätter till salu.

NAMN TEL. NR E-POST PRIS (kr)
Göran Åslund   goran.o.aslund@gmail.com 400
Marcus Petersson 0768 544061 marcusakpetersson@gmail.com 2 á 400
Jonas Heintz   jonas@brunljud.se 500
Mats Telenius 0734 161360 indiana_telenius@hotmail.com 600
Eva Pettersson 0430 13062 jonny.eva@telia.com 600
Christina Brogårde 0707 546966 cbrogarde@gmail.com 2 á 600
Tommy Hedenberg 0708 747293 hedenbergtommy@gmail.com 800
Anders Färemo    anders.faremo@hotmail.com 2 á 700
Torsten Lind 0430 25534 lindtorsten@hotmail.com  1000
Ingemar Nilsson 0703 50 34 30/ 0707 27 35 11 ingemar@badprodukter.nu 2 á 700
Ingrid Tjellén Hökfelt 0705 22 74 51 is.hokfelt@gmail.com 1000
Mart Avasoo   mart@avasoo.com 700
Britt-Marie Bruce 0702 059222 bmf.skummis@gmail.com 800
Kerstin Cronqvist 0430 14233 kerstin@cronqvi.st 900
Ingrid Grähs 0732 50 51 57 i.le.graehs@telia.com 2 á 800
Thure Enocksson 0703 19 78 72 e.ture@outlook.com 2 á 800
Hans-Åke Persson 0707 22 71 18 hans-ake@perssonhoor.se 1.000
Tommy Hägerström 0430 712 26 gunnel.h@telia.com 600
Ulf Lundström 0705 45 38 99   500
Marianne Erlandsson 0430 455 20 me@oi.se 1.000
Kurt Berglund 0703 37 25 30 kurrebe@hotmail.com 1.000
Torben Kolnig   kolnig@hotmail.com 900
Rikard Gustavsson 0705 40 52 03 gralf@bahnhof.se 1000
Mats Rörströn   mats@rorstrom.se 1000
Royne Nilsson   royne43@gmail.com 1.500
       
Laholms GK 0430-306 01 (val 2) kansli@laholmsgk.se 1.000