Spelrätter till salu

Är du intresserad av att sälja en spelrätt så kontakta kansliet. Vill du köpa en spelrätt så ta kontakt med säljarna i listan.

Sälja?
Du som vill sälja en spelrätt fyller i formuläret som du hittar här, så lägger kansliet ut ditt säljuppdrag på denna spelrättsbörs. När du har sålt din spelrätt tar du kontakt med kansliet så tas ditt säljuppdrag bort.

Köpa?
Ta kontakt med någon av säljarna nedan för köp av spelrätt. Det krävs spelrätt för medlemskap på 18-hålsbanan Vallen. Transaktionen med spelrätter gör köparen och säljaren upp sinsemellan utan inblandning från klubben. Medlemsansökan sänds till kansliet för godkännande.

Hyra?
Det finns möjlighet att hyra en spelrätt för ett år.

Regler.

Regler för spelrätter finns hittar du i filen nedan.


Spelrätter till salu.

NAMN TEL. NR E-POST PRIS (kr)
Jan Liljeroth 0706-07 34 51 jan.liljeroth@telia.com 500
Anders Jönsson 0732-00 00 00 edenberga@telia.com 800
Jan Bäckbro 0763-42 80 07 jbacb@gmail.com 800
Magnus Wall 0793-04 30 11 magnus.wall@hotmail.com 800
Flemming Andersen +45 26 70 38 66 flemande@gmail.com 2 x 800
Meta Lunnemark 0760-07 57 44 metalunnemark@gmail.com 900
Krister Eriksson   krister.eriksson48@gmail.com 900
Rolf Gustavsson 0708-16 15 88 Rolf5910@gmail.com 900
Jörgen Hansson   jorgen.hansson@hafnia.se 900
Yvonne Klingwall 0766-31 25 12 yvonne.klingwall@gmail.com 900
Madeleine Hansson 0705-28 81 00 madols1@hotmail.com 900
Jack Robinson 0709-90 22 25 jack.robinson@telia.com 2 x 900
Goggi Rosén 0704-61 00 72    900
Paul Nilsson 0706-32 19 00 paul.nilsson@telia.com 900
Per Emilsson 0730-53 23 03 peremil24@gmail.com 900
Charlott Wallentin 0708-20 29 93 charlott.hedstrom@hotmail.se 900
Roger Flydalen 0732-62 28 57 roger.flydalen@gmail.om 2 x 900
Lars Karlsson 0706-03 62 82 lasse1038@gmail.com 900
Mikael Finnberg 0737-33 00 77 mikael@safetyedc.com 1.000
Göran Edström 0705-50 50 03 geedstrom@gmail.com 2 x 1.000
Elisabeth Krase +49 170 80 38 24 blkrase@t-online.de 1.000
Laholms GK 0430-306 01  kansli@laholmsgk.se 1.000